Regulamin


1. Na blogu:
  • Kartę postaci należy wstawić na bloga najdłużej po tygodniu od dostania zaproszenia.
  • KP piszemy tak by było zrozumiałe.
  • Wybrana przez nas postać musi być: 50% człowiek, 50% zwierzę.
  • Podpisujemy się pod każdą Listą Obecności. Jeżeli nie macie jak to piszecie wtedy na mój g-mail usprawiedliwienie. [Mój g-mail znajduje się pod regulaminem.]

2. Na chacie:
  • Wykazujemy się nienagannymi manierami w stosunku do innych uczestników na chacie.
  • Wchodzimy przynajmniej 3 razy w tygodniu.
  • Opiekujemy się osobami niepełnoletnimi. [Oczywiście jeśli takowe do nas zawitają.]
Jeżeli zajdzie taka potrzeba, będą dopisywane kolejne punkty.

mój g-mail: rebeccacarolineforbes@gmail.com

Proszę o podpisanie, że w pełni akceptuje i rozumie się powyższy regulamin.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz