1. Na blogu:
- Kartę postaci należy wstawić na bloga najdłużej po tygodniu od dostania zaproszenia.
- KP piszemy tak by było zrozumiałe.
- Wybrana przez nas postać musi być: 50% człowiek, 50% zwierzę.
- Podpisujemy się pod każdą Listą Obecności. Jeżeli nie macie jak to piszecie wtedy na mój g-mail usprawiedliwienie. [Mój g-mail znajduje się pod regulaminem.]
2. Na chacie:
- Wykazujemy się nienagannymi manierami w stosunku do innych uczestników na chacie.
- Wchodzimy przynajmniej 3 razy w tygodniu.
- Opiekujemy się osobami niepełnoletnimi. [Oczywiście jeśli takowe do nas zawitają.]
Jeżeli zajdzie taka potrzeba, będą dopisywane kolejne punkty.
mój g-mail: rebeccacarolineforbes@gmail.com
Proszę o podpisanie, że w pełni akceptuje i rozumie się powyższy regulamin.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz