Witam serdecznie wszystkie osoby, które zajrzały na tego bloga. Mam nadzieję, że nie ma was mało.
Ale tak z innej beczki, to jestem Rebecca Caroline Forbes - założycielka bloga. Założyłam tego bloga po to żeby osoby, które myślą, że są same, nie były same.
Znaczy się blog jest otwarty dla wszystkich. Serdecznie zapraszam do zostawiania swoich komentarzy.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz